22

.

Керамічні каміни

 

"Кераміка-декор" займається виготовленням різноманітних елементів з шамоту для облицювання камінів, печей, барбекю та ін.Якщо Ви хочете максимально ефективно використовувати тепло від каміна, то матеріали, що застосовуються в облицювання, повинні бути термостійкими, теплоакумулюючими і теплопередаючими.

Шамот - натуральний, екологічно чистий та безпечний для здоров'я матеріал, що не має підвищеного радіаційного фону і не виділяє шкідливих речовин (на відміну від каменю), паропроникний, тобто забезпечує здоровий мікроклімат, не руйнується під впливом вологи, низьких температур, морозостійкий, зносостійкий, не іржавіє, не змінює форму, термостійкий, проводить, накопичує і м'яко віддає тепло, що робить його поза конкуренцією у разі викладання та облицювання будь-яких поверхонь, що нагріваються.

Можливо, тепло від каміна Вас мало цікавить і визначальним фактором є застосування мармуру рідкісної породи та інше. З цього приводу необхідно відзначити, що кераміка створюється з глини і це дає можливість набувати різноманітних форм за розміром, фактурою, товщиною і кольором, з приголомшливими ефектами, що точно імітують деякі види мармуру, каменю, дерева, металу та ін.

   Все для Вашого задоволення – екологічно чисті, міцні, красиві вироби, які не такі дорогі, як мармур та камінь.

 

Керамічні каміни 

Керамічні каміни не тільки служать додатковим джерелом тепла в приміщенні, але й завдяки гарному декору та грамотному розташуванню є головною прикрасою інтер'єру та двору. Вони здатні стати особливістю заміського будинку, а також сучасної міської квартири з відповідними габаритами. Завдяки такому матеріалу, як шамотна глина, можна створювати неповторні керамічні каміни будь-яких стилів, таких як рустик, бароко, класицизм, ампір, модерн, прованс, hi-tech.Це натуральний, екологічно чистий та безпечний для здоров'я матеріал, що не має підвищеного радіаційного фону і не виділяє шкідливих речовин, паропроникний, тобто забезпечує здоровий мікроклімат, не руйнується під впливом вологи, низьких та високих температур, морозостійкий, зносостійкий, не іржавіє та не змінює форму, має міцність натурального каменю і довговічність.