22

Пошук

.

Керамічні фонтани

 

Майстерня “Кераміка-декор” пропонує послуги з розробки та виробництва архітектурних керамічних елементів із шамоту, які застосовуються для створення та оформлення фонтанів та басейнів.

Шамот - натуральний, екологічно чистий і безпечний для здоров'я матеріал, що не має підвищеного радіаційного фону і не виділяє шкідливих речовин (на відміну від каменю), паропроникний, тобто забезпечує здоровий мікроклімат, не руйнується під впливом вологи, низьких температур, морозостійкий, зносостійкий, не іржавіє і не змінює форму, має міцність натурального каменю і довговічність.

  Всі ці якості дозволяють застосовувати цей матеріал для виконання Вашого замовлення щодо створення неповторного за своєю красою та унікальністю фонтану чи басейну на вулиці або у приміщенні.

Керамічні фонтани 

Мабуть, однією з найбільш захоплюючих та величних прикрас садів, парків, інтер'єрів будинків, ресторанів та внутрішніх двориків є керамічні фонтани. Вони ідеально впишуться у ландшафтний дизайн та інтер'єр будь-якого стилю. Завдяки такому матеріалу, як шамот можна втілити в реалії будь-яку задумку дизайнера та архітектора, створити будь-яку форму, яка буде відповідати потрібному стилю, декорувати поверхню відповідно до найвибагливіших бажань та уявлень про задум.