22

.

Про нашу майстерню

Наша майстерня художньої кераміки “Кераміка-декор” зародилася ще понад чверть століття тому на Андріївському узвозі у Києві. Ми професійно зростали, міцніли та розширювалися, внаслідок чого переїхали за місто, де було більше місця для творчості.

"Кераміка-декор" розробляє та виготовляє різноманітні керамічні вироби з шамоту. Це натуральний, екологічно чистий та безпечний для здоров'я матеріал, що не має підвищеного радіаційного фону та не виділяє шкідливих речовин, паропроникний, тобто забезпечує здоровий мікроклімат, не руйнується під впливом вологи, низьких температур, морозостійкий, зносостійкий, не іржавіє та не змінює форму, має міцність натурального каменю і довговічність. На підприємстві виготовляється безліч цікавої продукції:

- архітектурні елементи, облицювальна плитка з шамоту для оформлення фасадів будівель, фонтанів, басейнів, створення інтер'єрів приміщень, оздоблення камінів, печей, барбекю та ін.

- садово-паркова кераміка із шамоту. Це вази, горщики, чаші, кубки, амфори, вазони на будь-який смак та колір, великих та малих розмірів.

- лінія унікальних прекрасних виробів прикрашених, нашими древніми слов'янськими обережними символами. Це домашні обереги, декоративні тарілки та панно, натільні медальйони та посуд із давніми слов'янськими та трипільськими символами.

 

І це ще не все! "Кераміка-декор" виробляє цікаві панно та барельєфи, мозаїчні панно та скульптуру, світильники та інше, що теж може прикрасити собою фасад та інтер'єр Вашого будинку, офісу чи магазину.

Пропонуємо відвідати каталог виробів на цьому сайті, де Ви зможете детально вивчити і ознайомитися з усією нашою продукцією, а також підібрати і придбати предмети, що Вас цікавлять.

Крім усього іншого, майстерня запрошує Вас розмістити своє замовлення на індивідуальну розробку та створення будь-яких предметів за Вашими або за нашими ескізами, з урахуванням усіх побажань щодо форми та оздоблення.

Нашими художниками надається така послуга, як перефарбування, художній розпис виробів, які Ви придбали у нас та хотіли б внести свої корективи до нового образу предмета.

У майстерні також пропонується послуга з виконання різних гіпсомодельних робіт, створення пластилінових та гіпсових моделей, виготовлення гіпсових форм для шлікерного лиття та набивання пластичними масами. А також запрошуються на випал кераміки, як професіонали, так і любителі, можна обпалювати все (шамот, фаянс, фарфор, червона глина та ін.) та на будь-яку температуру до 1150°С.

"Кераміка-декор" надає гарантію на свою продукцію та пропонує клієнтам гарний сервіс, що включає професійні консультації, розрахунок матеріалів, допомогу в монтажі, забезпечення зразками та технічною інформацією.

Наша майстерня постійно зростає, розвивається та вдосконалює свою майстерність. Ми не зупиняємось на досягнутому та готові радувати своїх дорогих замовників та покупців новими ідеями та розробками.

  

З нами можна зв'язатись за номерами телефонів:

Тел.: +38(067) 911-07-37 - (художник-кераміст) - Перехрест Володимир Петрович

або надіслати повідомлення на пошту: E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Плакетка
Керамічна ваза
Керамічна скульптура
Декоративна тарілка
Декоративна тарілка
Декоративна тарілка
Декоративна тарілка-диск
Декоративна тарілка-диск
Декоративна тарілка-диск
Скіф h54
Скіф h54
Скіф h54