22

.

Керамічні архітектурні елементи


Майстерня “Кераміка-декор” розробляє та виробляє архітектурні керамічні елементи з шамоту (колони, п'єдестали, пілястри, кронштейни, фризи, молдинги, склепіння, цоколі, замкові каміни, розетки, оздоблювальна плитка та ін.).

Шамот - натуральний, екологічно чистий та безпечний для здоров'я матеріал, що не має підвищеного радіаційного фону і не виділяє шкідливих речовин (на відміну від каменю), паропроникний, тобто забезпечує здоровий мікроклімат, не руйнується під впливом вологи, низьких температур, морозостійкий, зносостійкий, не іржавіє, не змінює форму, термостійкий, проводить, накопичує і м'яко віддає тепло, що робить його поза конкуренцією у разі викладання та облицювання будь-яких поверхонь, що нагріваються.

Замовивши в нашій майстерні архітектурні елементи, Ви зможете створити чудовий інтер'єр басейну, турецької лазні, ванної кімнати та інших приміщень із підвищеною вологістю та тепловіддачею.

   

Керамічні архітектурні елементи

 

Керамічні архітектурні елементи застосовуються для створення неповторних фасадів будинків, для ландшафтного дизайну, для облаштування та створення прекрасних інтер'єрів камінних залів, басейнів, зимових садів, зон відпочинку, фітнес-центрів, магазинів, а також інтер'єрів житлових приміщень. Різні керамічні колони, п'єдестали, пілястри, карнизи, фризи, кронштейни, молдинги, склепіння та розетки послужать прекрасним декором для створення унікального класичного стилю або доповнять своєю монументальністю та величчю будь-яку задумку архітектора та дизайнера.

 

 

                     Каталог архітектурних елементів - подивитись: