22

.

Слов'янські обереги

 

  Митці майстерні “Кераміка-декор” раді представити Вашій увазі одне зі своїх улюблених творінь – це лінія унікальних прекрасних виробів, прикрашених нашими древніми слов'янськими обережними символами. Станьте щасливим власником домашнього оберегу, декоративної тарілки, панно, натільного медальйону, настінного оберегу, посуду з давніми слов'янськими та трипільськими символами.

   Слов'янські обереги 

Слов'янські обереги, які виготовляються у нашій художній майстерні – це лінія унікальних прекрасних виробів, прикрашених стародавніми слов'янськими обережними символами. Станьте щасливим власником домашнього оберегу, декоративної тарілки, панно, натільного медальйону, настінного оберегу, посуду з давніми слов'янськими та трипільськими символами.

Слов'янські обереги захищають нас і наші сім'ї, наші будинки та улюблених тварин. Це сила нашого Роду, зв'язок між Нав'ю, Яв'ю та Правдю – могутня сила на допомогу людям, пов'язаним з Природою. Варто зауважити - вони не вимагають особливого настроювання та зречення яких-небудь прийнятих раніше традицій і принципів.

Слов'янські обереги як добрі та всепрощаючі батьки – беззастережно допомагають своїм нащадкам і піклуються про них: попереджають про явну небезпеку, захищають від лютих ворогів, притягують до вас сімейний добробут, удачу та загальний достаток, допомагають зустріти свою половинку та здобути щастя.

 

 

 Анотації до слов'янських оберегів - подивитись: