Артикул: tg-30
Розміри: D(діаметр)=30см
Слов’янський оберіг – Весільник
Призначення цього оберегу ми можемо зрозуміти з його назви. Він може бути не тільки весільним подарунком для молодят, але й після обряду слугує потужним оберегом сім’ї, сприяє миру, гармонії, ладу й коханню, вказує на рівність двох начал. Для розуміння усіх його значень, достатньо розібрати за елементами свастику, що складає його основу. Зверніть увагу, він складається не тільки з чотирьох кілець, але й двох сплетених поміж собою відкритих вісімок.
Кільце традиційно символізує кругообіг та єдність природи. Вісімка є символом нескінченності цього процесу. Подвоєння кожного з елементів вказує на те, що людина усвідомлює своє божественне єство та розуміє дуальність одночасного існування тіла та духа. Чотиристороння спрямованість символу підкреслює ключові значення союзу чоловіка та жінки, що поширюється на всі сторони світу, усі головні елементи та проміжки часу (минуле, теперішнє, майбутнє). Округлість ліній свастики Весільника наштовхують на думки про м’якість, мир, гармонію взаєморозуміння та підтримку.
Весільник – потужний сімейний оберіг, що уособлює злиття двох Родів, двох Стихійних Свастичних Систем (тіла, душі, духа та совісті) у новий єдиний життєвий устрій, де чоловіче (вогняне) начало поєднується з жіночим (водним). У накладанні однієї свастики на іншу, теж можна вбачати особливий символізм – народження нового життя, продовження роду, що є однією з найголовніших місій людини на цій землі. В цьому символі ми можемо споглядати не тільки чоловічу та жіночу свастику, але й переплетені кільця. Кожне кільце Весільника означає не закриту, а відкриту систему.
Це означає, що сімейна пара не замкнена сама на собі, а живе на землі у поєднанні з волею Богів та предків, продовжуючи свій Рід. Підтвердженням цього є не два кільця, а чотири, вони означають союз чоловіка і дружини, Сварога та Богородиці. Ще чотири кільця є ознакою того, що у народженні кожної людини беруть участь чотири Бога: двоє земних (батько та матір) та двоє небесних (Сварог і Лада).
Недаремно слов’яни кажуть: «Що винен – віддати повинен!». Весільник нагадує молодятам про те, що кожному з них за дароване життя потрібно віддати борг Богам та Предкам тим самим чином. Дарувати життя у світі Яви чотирьом предкам за батька, чотирьом за матір, а за дарованого Родом первістка, присвятити Йому своє чадо у дар від обох (в сумі дев’ять).
У перший день весілля чоловіку та жінці приносять дари із зображенням Коларада та Соларада.
Коларад – символ вогненного Оновлення та Перетворення. Його використовували молоді, що вступили у сімейний союз для продовження Роду, очікуючи на народження здорових дітей.
Соларад – символ Величі та Родючості Матері Сирої Землі, що отримувала тепло та любов від Ярили-Сонця. Це образ процвітання землі Предків, знак Вогню, що дає силу та добробут Родам , які народжують нащадків задля слави Богів.
На другий день весілля чоловік дарує дружині хустину або сарафан, а дружина чоловікові – сорочку, що на них вони заздалегідь вишили захисні візерунки: Символи Роду, Дхати, Святочі, Вогняниці, Славиці та Всеславці…
Свастичний символ Весільник підійде будь-якій сімейній парі, а також батькам, що поодинці виховують дитину протилежної статі, бо він здатен гармонізувати та врівноважити відсутність матері або батька.
Символ буде приємним подарунком для нареченого та нареченої , але самотнім хлопцям та дівчатам ми не радимо його дарувати. Весільник не відповідає за появу у вашому житті другої половинки.